Zaproszenie do VII edycji akcji Psu na Budę

Zaproszenie do VII edycji akcji Psu na Budę

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, w Schronisku rozpoczynają się przygotowania do kolejnej edycji akcji Psu na Budę. Będzie to już VII edycja. Każdy kolejny rok przynosi nowe wyzwania i potrzeby, dlatego prosimy o wsparcie.

W tym roku najbardziej zależy nam na tym, aby uzupełnić zapasy mokrej karmy dla psów i kotów. Suchej karmy mamy sporą ilość i na tą chwilę nie musimy się martwić, że nam jej zabraknie. Bardzo ucieszymy się z puszek o dużej zawartości mięsa – dla kotków: Animonda, Smilla, Mac’s, a dla piesków: Animonda, Dolina Noteci, Rocco, Rinti, ale tak naprawdę każda puszka się liczy.

Bardzo przydają nam się też smycze (najczęściej na spacerach używane są takie powyżej 3 metrów) i obroże, głównie dla średnich i dużych psów.

Wkrótce zrobi się chłodniej, więc przydadzą nam się także koce, ręczniki, poszewki, mogą być używane. Przypominamy tylko, że w Schronisku nie sprawdzają się poduszki i kołdry.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w zbiórce Psu na Budę 2023.

Tegoroczna akcja rozpocznie się 02.10.2023  i potrwa do 30.11.2023.

Jak co roku za uczestnictwo w zbiórce nagrodzimy szkoły/przedszkola dyplomem, a najbardziej aktywne placówki otrzymają Statuetki Zwierzoluba roku 2023.

Dziękujemy, że z nami jesteście!

 

Do pobrania:

Regulamin VII akcji

protokół PnB 2023