Kalendarz 2024

Kalendarz 2024

Już jest 😍 Kalendarz 2024!
To kolejny schroniskowy projekt, oryginalny i wyjątkowy 🙂 Stworzony dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi, którzy włożyli swoje serca, energię, czas lub środki finansowe, aby wesprzeć bezdomne zwierzęta. Podobnie jak rok temu, tak i tym razem, kalendarz złożyła Jessica Wiaderek. Schroniskowych modeli ustawiała i fotografowała Angelika, zielonogórskich Kasia.
Pewną nowością jest współpraca z Elżbieta Bancerz, która tworzy wspaniałą poezję jako Dusza zaklęta w słowa. Kto jeszcze nie zna, ten powinien nadrobić 🙂 Ela to nasza lokalna twórczyni, ale znana jest miłośnikom poezji w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że zechciała zostać głosem zwierząt w tej edycji kalendarza.
Dzięki finansowemu wsparciu firm mogliśmy pokryć prawie cały koszt wydruku. Cieszymy się, że sponsorują nas firmy bliskie naszemu schronisku, znane ze swej pomocy zwierzętom od dawna 🙂 Oto one:
👉 Dom Urody – Justyna Protas zobacz tu!
👉 DOMOWIK Klimatyzacje Natan Nowosielski zobacz tu!
👉 Jar-Mich s.c. zobacz tu!
👉 WEBER-HYDRAULIK zobacz tu!
A także lecznice, które pomagają nam leczyć i ratować bezdomniaki:
👉 Luxvet Zielona Góra Lecznica dla Zwierząt Barbara Hanusz zobacz tu!
👉 Przychodnia Weterynaryjna „Manhattan” lek.wet. Ewa Pawełek zobacz tu!
Nie mogło też zabraknąć loga portalu, na którego pomoc wszystkie zwierzęta mogą zawsze liczyć…
👉 zinfo zobacz tu!
Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych działań w walce o lepsze życie bezdomnych zwierząt ❤️❤️❤️
Kalendarz charytatywny kosztuje 40 zł, jest już dostępny w naszym biurze, w Zgorzelcu w Przychodnia weterynaryjna Manhattan, w Świebodzinie w Sklep Zoologiczny Draco Hosso. Dla osób, które nie mogą osobiście kupić kalendarza w wybranych punktach, mamy przygotowaną ofertę na allegro 👉 Kup kalendarz 2024.

Kupując kalendarz charytatywny wspierasz schronisko dla zwierząt małych w Dłużynie Górnej.