Koncert charytatywny na rzecz Schroniska

Koncert charytatywny na rzecz Schroniska

Tego jeszcze nie było! Koncert charytatywny na rzecz Schroniska Dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej! Serdecznie zapraszamy 🙂

Przekazujemy Wam więcej informacji ze strony organizatora –Kwestia Czasu Pub :

Cały dochód ze sprzedaży biletów trafi do naszych małych przyjaciół, a i zespół obiecał, że dorzuci cegiełkę.

Przed zimą każdy grosz zwierzakom się przyda, także przybywajcie, bilety kupujcie, koncertu wysłuchajcie.

New Bone to kwintet jazzowy złożony z samych uznanych muzyków. Sześcioma, w tym czterema autorskimi, płytami utwierdził swoja pozycje na polskim rynku jazzowym.

Entuzjastycznie o ich muzycznych dokonaniach wypowiadały się takie autorytety w tej dziedzinie, jak Jarek Śmietana czy Bogdan Chmura. Pozytywny oddźwięk w branżowej prasie zarówno polskiej, jak i zagranicznej, przyczynił się do wzrostu zainteresowania zespołem poza granicami naszego kraju. Grupa otrzymuje propozycje koncertów w najdalszych zakątkach globu, obecnie trwają prace nad kolejnymi zagranicznymi występami.

Formacja zaprezentowała się w ramach drugiej edycji festiwalu Polskie Gwiazdy Światowego Jazzu w Moskwie, a także podczas Międzynarodowego Delhi Jazz Festival w 2013 r. Formacja była także jedną z gwiazd Varna Summer International Jazz Festival w Bułgarii w 2014 r. Zespół brał również udział na w festiwalu Art Jazz Cooperation – Ukraina 2015.

Warto dodać, że zespół w czasie pobytu w Indiach zapisał się także w historii jako pierwsza formacja, która wystąpiła z koncertem jazzowym na żywo w Kaszmirze!

Zespół powstał w 1996 roku z inicjatywy trębacza Tomasza Kudyka. Debiutancki album „Something for now”, na którym znalazły się kompozycje lidera zespołu, nagrali w 2004 roku. Debiut fonograficzny zaowocował dużą ilością koncertów w całej Polsce. W 2009 roku grupa New Bone nagrała drugą płytę „It’s not easy”, która jest kontynuacją „Something for now”. W styczniu 2012 roku zespół zarejestrował materiał na trzecią autorską płytę zatytułowaną „Destined” (premiera: kwiecień 2012 rok). W sierpniu 2013 roku Pawła Kaczmarczyka zastąpił Dominik Wania, z którym zespół zarejestrował w 2014 r. album „Follow me”. Autorem większości kompozycji wykonywanych przez New Bone, jest lider zespołu Tomasz Kudyk.

Zajrzyjcie na: newbone.eu

Bilety do nabycia w Kwestia Czasu Pub

Tel. 75 648 08 08

Kiedy? 20.10.2023

Gdzie? Kwestia Czasu Pub ul. Partyzantów 2 Zgorzelec

O której? 20:00